SAITO SPA

PIĘCIOGWIAZDKOWE SPA Z MORZA MARTWEGO

Żele pod prysznic
Kremy do rąk

Kremy do ciała
Peelingi solne

Masła do ciała
Kremy do stóp

SAITO SPA to zaproszenie do magicznego świata SPA oraz źródła piękna i dobrego samopoczucia.

Kosmetyki tej linii stworzone zostały na bazie minerałów z Morza Martwego i wzbogacone onaturalne aromaty roślinne tak, aby pobudzić działanie wszystkich zmysłów i zapewnićniezapomniane doznania. Receptury produktów umożliwiają rozkoszowanie się kojącym działaniem najczystszych minerałów oraz pozbycie się stresu w dowolnym momencie, wzaciszu domowym – najbardziej intymnym środowisku.
To Twoja własna kuracja SPA.
Przeżyj rozkosz używając swych ulubionych kolorów i zapachów: psotnego zielonego kiwi z gruszką, egzotycznego pomarańczowego mango, odświeżającej żółtej cytryny, zmysłowego czerwonego grejpfruta, i romantycznej róży, oczyszczającej zielonej herbaty, uspakajającej wanilii z kokosem, kojącego zmysły paczuli z wanilią i lawendą, kwiecistej piwonii oraz uroczego fresh musk z aromatem białego piżma.

Morze Martwe stanowi jeden z największych, naturalnych cudów na świecie. Od wieków jest uznanym, popularnym i rozsławionym uzdrowiskiem oraz kurortem. Zawiera największą koncentrację najczystszych minerałów na Ziemi, które mają niezwykle skuteczne działanie. Dzięki swym właściwościom znajdują zastosowanie w kosmetologii, jak również w wielukuracjach leczniczych, włącznie z leczeniem chorób skórnych. Ich lecznicze i upiększające działanie zostały uznane już w czasach Kleopatry, od kiedy to ludzkość może z nich korzystać i rozkoszować się ich skutecznością.