O nas

MAGOR to dystrybutor kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała oraz codziennej higieny skóry, jak również kosmetyków zapachowych. Krąg naszych zainteresowań skupiliśmy na kosmetykach wyróżniających się wysoką jakością i nietuzinkowym wzornictwem. Ogromną część naszej oferty stanowią produkty o wyjątkowo wysokiej zawartości składników pochodzenia naturalnego. Promujemy kosmetyki naturalne i organiczne. Receptury kosmetyków są odpowiednie dla wegan i nie są testowane na zwierzętach.

Dużą część naszej oferty stanowią zestawy kosmetyczne dla kobiet, dzieci i mężczyzn dostępne w ofercie stałej lub kolekcjach sezonowych, które potrafią zadowolić gusty nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy oryginalność oferowanych produktów. Współpracujemy z uznanymi producentami europejskimi oraz rejonu Morza Martwego, którzy przestrzegając restrykcyjnych norm produkcji gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo kosmetyków, jak i wykazują troskę o ochronę środowiska.

Staramy się dostosować nasze działania do tendencji i zapotrzebowania rynku. Ciągle poszukujemynowych produktów. Chcemy być postrzegani jako firma nowoczesna, oferująca produkty wysokiej jakości oraz dostępne dla szerokiej rzeszy konsumentów.

Nasze produkty:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Promujemy kosmetyki naturalne i organiczne. Jesteśmy dystrybutorem na terenie kraju takich marek jak: Yardley, SAITO SPA, Baylis&Harding, Ma Provence, DrSalts+, Argan+, Dirty Works, Happy Hooladays!, The Real Shaving Company.