Mydła marsylskie w kostce

Tradycyjne toaletowe mydła marsylskie produkowane są na bazie naturalnych olejów roślinnych metodą składającą się z wielu etapów. Zawierają co najmniej 72% składników naturalnych. Dzięki swojej miękkości i wydajności zalecane są dla wszystkich cer, nawet wyjątkowo wrażliwych, także skóry dzieci. Dostępne są w wielu kompozycjach zapachowych- tradycyjnych z Prowansji lub bardziej oryginalnych.

Dostępne produkty:

100g

Kwiat pomarańczy

Delikatne mydło zalecenie do pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej. Ma właściwości nawilżające i tonizujące. To połączenie wspaniałego klasycznego mydła marsylskiego ze świeżym aromatem kwiatów pomarańczy. W swym składzie zawiera zapachowe olejki eteryczne.

Kwiat cytryny

Delikatne mydło o właściwościach stymulujących oraz tonizujących. To połączenie wspaniałego klasycznego mydła marsylskiego z aromatem cytryny. Cytryna o stymulującym i orzeźwiającym zapachu daje esencję, która zawsze była znana ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, a także antybakteryjnych i antyseptycznych.

Kwiat czarnej porzeczki

Delikatne mydło o właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych. To połączenie klasycznego mydła marsylskiego z aromatem czarnej porzeczki. Od kilku stuleci czarna porzeczka jest znana z wielu zalet: mówi się, że jest w stanie złagodzić wszystkie dolegliwości i promować długowieczność. W Prowansji jej pąki są bardzo cenione w produkcji wysokiej jakości perfum.

Kwiat winorośli

Delikatne mydło o właściwościach nawilżających i rewitalizujących. Topołączenie wspaniałego klasycznego mydła marsylskiego z aromatem winorośli i winogron. Krótko żyjący Kwiat winorośli wydziela orzeźwiający aromat przenoszący wyobraźnię do winnic Prowansji.

Kwiat wiśni

Delikatne mydło o właściwościach zmiękczających. To połączenie wspaniałego klasycznego mydła marsylskiego z urzekającym zapachem kwiatu wiśni. Biało-różowy kwiat wiśni – symboldelikatności wydziela orzeźwiający słodki, kobiecy zapach.

200 g

Kwiat drzewa oliwnego

Delikatne mydło zalecane do pielęgnacji skóry suchej. Ma właściwości nawilżające, wygładzające, regenerujące oraz przeciwutleniające. To połączenie wspaniałego klasycznego mydła marsylskiego ze słodkim, owocowym aromatem oliwki, olejków eterycznych z drzewa cedrowego oraz esencji estragonu.

Kwiat lawendy

Delikatne mydło o właściwościach przeciwzapalnych, antyseptycznych i kojących. Odpręża oraz relaksuje ciało oraz umysł. To połączenie klasycznego mydła marsylskiego z aromatem lawendy, Kompozycja zapachowa została stworzona z dodatkiem eterycznych olejków lawendy, drzewa cedrowego, goździków i paczuli.

Kwiat migdałowca

Delikatne mydło zalecane do pielęgnacji skóry suchej. Ma właściwości nawilżające i odżywcze. Zmiękcza i uelastycznia skórę. Kwiat migdałowca znany jest ze swoich właściwości kojących i odżywczych. Kompozycja zapachowa stworzona została z dodatkiem olejków eterycznych lawendy, szałwii, ekologicznej bazyliitropikalnej, eukaliptusa globulusa oraz pomarańczy.

Majowa róża

Delikatne mydło zalecane do skóry suchej oraz wrażliwej. Ma właściwości nawilżające, ujędrnia i wygładza skórę. Róża majowa z wieloma płatkami jest również nazywana „kwiatem o stu
liściach”. Ten aromatyczny kwiat stosowany jest w kosmetykach ze względu na jego właściwości zmiękczające i oczyszczające, jest symbolem miłości i czystości.