Sklep

Obecnie nie posiadamy własnego sklepu internetowego, lecz wszytskie nasze produkty można kupić na stronie https://www.gandalf.com.pl

Linki do dostępnych produktów są zamieszczone odpowiednio pod każdym z nich. Produkty można znaleźć w zakładce ‘Nasze marki’.

Można również samodzielnie wyszukać naszą ofertę na stronie https://www.gandalf.com.pl

Aby to zrobić należy kolejno:

  1. Wejść w zakładkę ‘Drogeria’ https://www.gandalf.com.pl/drogeria/
  2. Wybrać isteresujący Państwa rodzaj kosmetyku spośród dostępnych (‘Twarz’ / ‘Ciało’ / ‘Pielęgnacja włosów’…)
  3. W filtrowaniu po lewej stronie strony rozwinąć kategorie ‘Marka’ i wpisać interesującą Państwa markę z naszej oferty – ‘Ma Provence’ / ‘Yardley’ / ‘Baylis & Harding’ / ’Saito Spa’/’Happy Hooladays’/’Dirty Works’/’ARGAN+’.  Można wybrać wszytskie marki jednocześnie, aby obejrzeć całą dostępną ofertę. 
  4. Wybrać ‘Pokaż wyniki’.

Od niedawna strona https://www.gandalf.com.pl współpracuje z serwisem PayPo, który umożliwia odroczenie zapłaty za zamówione produkty aż do 30 dni! 

Jak to działa?

  1. Zamawiasz produkty w jednym ze sklepów, które mają płatność PayPo. Przy wybiorze płatności wybierasz PayPo.
  2. Sprawdzasz swoje dane i podajesz PESEL. PayPo opłaca Twój rachunek.
  3. Dostajesz swoje zakupy. Decydujesz co Ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość towaru – wtedy też zmiejszy się kwota do zapłaty PayPo.
  4. W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.*

*Przykład reprezentatywny: Kwota transakcji 100.00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu 100.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 100.00 zł, kredyt nieoprocentowany, całkowity koszt kredytu 0.00 zł, czas trwania umowy: 30 dni. W przypadku spłaty w ratach, koszty są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://paypo.pl

Dlaczego warto?

1. Możesz kupić więcej nawet jeśli nie masz jeszcze na koncie wypłaty.

2. Możesz skorzystać z czasowych promocji nawet jeśli aktualnie nie masz środków

3. Możesz sprawdzić produkty jeszcze przed zapłatą.

4. Tylko teraz zamawiając z płatnością PayPo masz gwarancję darmowej dostawy na https://www.gandalf.com.pl! Dobierz swoje upragnione produkty i zamów wygodnie co tylko chcesz. Darmową dostawę otrzymasz już przy zamówieniach na kwotę od 10zł. Regulamin promocji znajdziesz na https://www.gandalf.com.pl/pomoc/paypo-dostawa/

Zrób sobie prezent! 

Po więcej informacji zapraszamy na https://www.gandalf.com.pl/opis-promocji/paypo/