Mydła marsylskie w płynie

Ma Provence dostosowało proces tworzenia tradycyjnych mydeł marsylskich do formy płynnej. Produkowane są one na bazie naturalnych olejów roślinnych. Zawierają co najmniej 72% składników naturalnych. Dzięki swojej miękkości i wydajności zalecane są dla wszystkich cer, nawet wyjątkowo wrażliwych, a także skóry dzieci.

Dostępne produkty:

250 ml

Kwiat migdałowca

To płynna wersja doskonałego, klasycznego mydła marsylskiego o świeżym, wyrafinowanym, przepełnionym słońcem zapachu. Jest zalecane szczególnie dla skóry suchej. Ma właściwości odżywcze oraz zmiękczające. Kompozycja zapachowa stworzona została z dodatkiem olejków eterycznych lawendy, szałwii, ekologicznej bazylii tropikalnej, eukaliptusa globulusa oraz pomarańczy.

Kwiat lawendy

To płynna wersja doskonałego, klasycznego mydła marsylskiego o pobudzającym, przepełnionym słońcem aromacie lawendy przenoszący wyobraźnię do serca Prowansji. Ma właściwości delikatnie oczyszczające oraz kojące. Kompozycja zapachowa została stworzona z dodatkiem eterycznych olejków lawendy, drzewa cedrowego, goździków i paczuli.

Kwiat pomarańczy

To płynna wersja doskonałego, klasycznego mydła marsylskiego o subtelnie słodkim, świeżym, przepełnionym słońcem zapachu pomarańczy. Jest zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej. Kompozycja zapachowa została stworzona z dodatkiem eterycznych olejków lawendy i pomarańczy. Pozostawia na skórze słodki, świeży aromat z delikatną nutką goryczy.

Kwiat cytryny

To płynna wersja doskonałego, klasycznego mydła marsylskiego o aromacie cytryny. Cytryna o stymulującym i orzeźwiającym zapachu daje esencję, która zawsze była znana ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, a także antybakteryjnych i antyseptycznych.