Płyny do kąpieli i pod prysznic

Kąpiel i prysznic to chwile nie tylko przeznaczone na higienę i oczyszczenie ciała , ale również stanowią źródło dobrego samopoczucia i relaksu. Marka oferuje kolekcję płynów do kąpieli w kilku subtelnych, przepełnionych słońcem kompozycjach zapachowych.

Dostępne produkty:

500 ml

Kwiat lawendy

Płyn o miękkiej i kremowej konsystencji o aromacie słynnej prowansalskiej lawendy. Lawenda popularna ze względu na swoje oczyszczające właściwości ma również właściwości kojące i relaksujące. Przenosi do serca Prowansji .

Kwiat pomarańczy

Płyn o miękkiej i kremowej konsystencji o subtelnie słodkim, świeżym, przepełnionym słońcem zapachu pomarańczy. Jest zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej. Ma właściwości zmiękczające, nawilżające oraz tonizujące. Pozostawia na skórze słodki, świeży aromat z delikatną nutką goryczy.

Majowa róża

Płyn o miękkiej i kremowej konsystencji Jest zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej. Róża majowa z wieloma płatkami jest również nazywana „kwiatem o stu liściach”. Ten kwiat o słodkim i kobiecym zapachu, stosowany jest w kosmetykach ze względu na jego właściwości zmiękczające i oczyszczające.