Żele pod prysznic

Kąpiel i prysznic to chwile nie tylko przeznaczone na higienę i oczyszczenie ciała, ale również stanowią źródło dobrego samopoczucia i relaksu. Marka oferuje kolekcję żeli w szerokiej. Marka oferuje kolekcję żeli w szerokiej gamie delikatnych, przepełnionych słońcem kompozycji zapachowych.

Oferta:

250 ml

Kwiat migdałowca

Żel o świeżym, wyrafinowanym, przepełnionym słońcem zapachu. Jest zalecany szczególnie dla skóry suchej. Kompozycja zapachowa stworzona została z dodatkiem olejków eterycznych lawendy, szałwii, ekologicznej bazylii tropikalnej, eukaliptusa globulusa oraz pomarańczy.

Kwiat lawendy

Żel o pobudzającym, przepełnionym słońcem aromacie lawendy. Ma właściwości delikatnie oczyszczające oraz kojące. Kompozycja zapachowa została stworzona z dodatkiem eterycznych olejków lawendy, drzewa cedrowego, goździków i paczuli.

Kwiat pomarańczy

Żel o subtelnie słodkim, świeżym, przepełnionym słońcem zapachu pomarańczy. Jest zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej. Kompozycja zapachowa została stworzona z dodatkiem eterycznych olejków lawendy i pomarańczy.

Kwiat winorośli

Żel o właściwościach nawilżających i energetyzujących .Krótko kwitnący kwiat winorośli wydziela orzeźwiający aromat przenoszący wyobraźnię do winnic Prowansji.

Kwiat wiśni

Żel o słodkim kwiatowo-owocowym zapachu .Biało-różowy kwiat wiśni będący symbolem delikatności wydziela orzeźwiający aromat.

Majowa róża

Żel o kwiatowym zapachu . Jest zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej. Róża majowa z wieloma płatkami jest również nazywana „kwiatem o stu liściach”. Ma właściwości zmiękczające i oczyszczające.